تبلیغات پیامکی

 • چرا تبلیغ با پیامک؟

  بدون شک تبلیغات پیامکی بهترین روش تبلیغاتی در میان تمامی روش‌های موجود بر روی بستر تلفن‌های همراه است، این درحالیست که ارزانی هزینه تبلیغات، سرعت و گستردگی حوزه‌ی ارسال پیامک باعث شده آنرا از جمله بهترین راه‌های تبلیغاتی موجود بدانند. دسترسی پیامک به‌قدری گسترده است که تعداد پیامک‌های ارسالی در جهان در حدود 6/4 تریلیون برآورد شده است. از این بین 90% دریافت کنندگان اقدام به خواندن پیام دریافتی می‌کنند. پیامک با توجه به این آمار از جمله پربازدید‌ترین روش‌های تبلیغاتی است. آمارها نشان می‌دهد از میان پیامک‌های خوانده شده توسط مخاطبان، حدود 70% بازخورد دریافت می‌شود، که گواه تاثیر پذیری بالای پیامک در میان خوانندگان آن است.

  سرزمین هوشمند با ارائه سرویس‌های متنوع پیامکی، بازاری وسیع با انتخاب هدفمند مخاطب را برای مشتریان خود فرآهم می‌آورد، که امکانی بی‌نظیر و مناسب برای تبلیغات است. استفاده از پنل مدیریت پیامک با قابلیت‌های فراوان و راحتی در استفاده، سیستم‌های کاربردی و پیشرفته در زمینه مدیریت استفاده از پیامک، همچون نوبت‌دهی پیامکی و ... از دیگر ویژگی‌های بسته‌های پیشنهادی سرزمین هوشمند می‌باشد.

  برای مدیریت ارسال و دریافت پیامک، سرویس‌های موجود از نرم‌افزاری تحت وب به عنوان پنل ارتباطی استفاده می‌نمایند. هرکاربر قبل از خرید خط یا هرنوع سرویس دیگر باید از راحتی کار با پنل و امکاناتی که در اختیار وی قرار می‌دهد مطلع شود. سرزمین هوشمند با استفاده از جدید‌ترین پنل‌ ارتباطی موجود و بکارگیری تمامی امکانات آن با توجه به نیاز کاربران، تلاش کرده است رضایتمندی کامل مشتریان خود را جلب نماید. این ابزار که در سایر بخش‌های سایت به معرفی آن پرداخته‌ایم، نقشی مهم در افزایش قدرت تبلیغاتی و کسب درآمد توسط پیامک را داراست، به نوعی که بازاری وسیع و پر سود را در جهان ارتباطات کنونی به روی استفاده کنندگان از آن می‌گشاید.

  همواره تعرفه ارسال پیامک تاثیر بسزایی بر تعداد پیامک‌های ارسالی داشته، زیرا در ارسال‌های با تعداد بالا قیمت تعرفه ارسال بر قدرت خرید پیامک توسط کاربران تاثیرگذار است. این در حالیست که مشتریان سرزمین هوشمند با استفاده از ارزان‌ترین نرخ تعرفه ارسال و دریافت پیامک در ایران، از قدرت خرید بیشتری نسبت به رقبای خود برخوردار بوده و با ارسال تعداد پیامک بیشتر می‌توانند تاثیر بسیار بیشتری در بازار محصولات خود بگذارند.

  سرزمین هوشمند با استفاده از سیستم‌های قدرتمند ارسال و دریافت پیامک توانسته است بیشترین سرعت ارسال و دریافت را برای کاربران خود فرآهم آورد. ارسال چند صد هزار پیامک در زمانی کمتر از 30 ثانیه از مزایای استفاده از سرویس‌های پیامکی سرزمین هوشمند است. سرعت ارسال از مهمترین ویژگی‌ و برتری‌های پیامک در امر تبلیغات و اطلاع‌رسانی نسبت به سایر روش‌های موجود است.


 • چرا خط اختصاصی؟

  برخی در هنگام خرید سرویس‌های پیامکی و استفاده از پنل برای کاهش هزینه‌های موجود ترجیح می‌دهند از خطوط اشتراکی استفاده نمایند. این امر خود باعث کاهش شدید اعتبار پیامک ارسالی آنها نزد مخاطبان خود می‌شود، زیرا امکان دارد از همان خط کاربر دیگری پیام‌های نامناسب و آزار دهنده‌ای به مخاطبان ارسال نماید و نظر مخاطب نسبت به خط ارسالی تغییر کرده و دیگر پیام‌های دریافتی از آن خط را مطالعه نکرده و یا آنرا مسدود نماید.

  سرزمین هوشمند به عنوان نماینده رسمی شرکت همراه‌اول در ارائه خطوط اختصاصی پیامک با سرشماره 50002، برای افزایش قدرت خرید کاربران و جلوگیری از مشکلات مطرح شده برای کاربر، اقدام به ارائه خطوط اختصاصی با نازل‌ترین قیمت‌ نسبت به سایر ارائه دهندگان در بازار نموده است.

  استفاده از شماره‌های رند نیز در تبلیغات پیامکی بسیار تاثیرگذار است. استفاده از یک شماره رند باعث افزایش اعتبار پیام ارسالی نزد مخاطبین و تاثیر‌گذاری بیشتر بر آنها می‌شود. سرزمین هوشمند با توجه به اتمام اکثر شماره‌های رند در دیگر سرشماره‌های ارائه شده توسط سایر نمایندگان شرکت همراه اول، به عنوان تنها ارائه کننده شماره‌های رند و مناسب با توجه به نیاز کاربران در تعداد ارقام گونانون در ایران با سرشماره 50002 شناخته می‌شود. استفاده از این شماره‌ها را می‌توان فرصتی مناسب و تکرار نشدنی برای تمامی کسانی که می‌خواهند در دنیای تجارت الکترونیک وارد شوند و یا از امکانات فوق‌العاده آن در کسب و کار خود استفاده نمایند، دانست.